Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna 👆tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl.🔥

Duyuru Ansiklopedi Bölümü Hakkında

Yönetimden Duyuru!

Ronay

Site Kurucusu
Katılım
23 Şub 2023
Mesajlar
1,706
Çözümler
105
Ansiklopedi Bölümü

BİLGİLENDİRME: Forumumuzda kafes kuşları ansiklopedi bölümü açılmıştır. Kafes kuşları ansiklopedisinde bir çok kafes kuşu konusunda tür bilgisi bulunmaktadır. Bu türlerde kitabi bilgilerin yanında üyelerin tecrübeleri de paylaşılmaktadır. Ayrıca PDF indirme sistemleri ile bilgisayarınıza indirip bu bilgi arşivlerini kullanabileceksiniz. Siz de tecrübeleri okuyup paylaşım yapabilir, mevcut paylaşımlara yorum yapıp onları beğenebilirsiniz.

Bu bölüme konu açma belirli rütbelerin hakkı olacaktır. Zaman içinde bu rütbeleri açıklayacağız. Bu sayede insanlara yararlı paylaşımlar yaparak bu bölümü sizlerde sadece bilgi almak için değil bilgiler paylaşmak için kullanabileceksiniz.

Forumda Ansiklopedi butonlarından ulaşabilir ve son paylaşımları son ansiklopedik bilgiler alanında takip edebilirsiniz. Son paylaşılan 6 konu güncel şekilde bu alanda gözükecektir.

Aşağıdaki linkten ve anasayfadaki butonlaradan ulaşabilirsiniz.


 

Süleyman E.

Moderator
Katılım
20 Mar 2023
Mesajlar
581
Çözümler
9
Kardeşim emeğine sağlık muazzam bir bilgi birikimi olacak inşâAllah daha da ileriye gitmesi ümidi ile ✋🏻🤲🏻🤩
 

Ronay

Site Kurucusu
Katılım
23 Şub 2023
Mesajlar
1,706
Çözümler
105
Teşekkürler çok farklı güzel bir çalışma yaptık. Zamanla çeşitlenecek bu çalışmalar.