Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl...

Hikayen Kuşlu balkondan selâmlar 😊 (S.E)

Hobiye nasıl başladığın veya siteye nasıl üye olduğun süreç.

Süleyman E.

Moderator
Arkadaşlar herkese hayırlı geceler üretim sezonunun sonuna doğru gelirken yavrularımız da filizlenmeye devam ediyor. Renklerimiz belli olmaya başladı bir de ino yakaladık 😊
MaşâAllahları eksik etmeyin 🤲🏻😊

20230326_163606.jpg

20230326_163650.jpg

20230326_163848.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ronay

Site Kurucusu
Maşallah hocam. Güzellikler belli
ediyor kendini bende daha yeni başladım hocam dur sezonu bitirme 😀

Süleyman E.

Moderator
Gelişim devam ediyor 🤩 MaşâAllah

20230329_103651.jpg

20230329_103548.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doukan

Moderator

Süleyman E.

Moderator
Arkadaşlar kuşlu balkonda üretim devam ediyor bir kaç görseli sizler ile paylaşmak istedim MaşâAllahları eksik etmeyin 🙂 yine çok güzel hikayeler biriktiriyoruz balkonda 🙂

Bu limon kızım geçen sene ben çıkartmıştım yumurtadan şimdi kendi bebeklerine bakıyor ikinci kuluçkası bu MaşâAllah 🥰

20240107_144029.jpg

Albino ve Parçalı Tepeli yavrumuz iki yavrunun anne ve babası da benim kendi yavrularımdı soy takibinin önemi 👍🏻😊

İpek..s

Moderator
Arkadaşlar kuşlu balkonda üretim devam ediyor bir kaç görseli sizler ile paylaşmak istedim MaşâAllahları eksik etmeyin 🙂 yine çok güzel hikayeler biriktiriyoruz balkonda 🙂

Bu limon kızım geçen sene ben çıkartmıştım yumurtadan şimdi kendi bebeklerine bakıyor ikinci kuluçkası bu MaşâAllah 🥰

Ekli dosyayı görüntüle 1863

Albino ve Parçalı Tepeli yavrumuz iki yavrunun anne ve babası da benim kendi yavrularımdı soy takibinin önemi 👍🏻😊

Maşallah 🧿 Süphanallah hocam çok güzeller tepeli kuş yarım tepeli mi bana mı öyle geldi 🙂

Ronay

Site Kurucusu

Ekli dosyayı görüntüle 1863

Maşallah 🙂