Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl...

Kuşumun bir bacağında sorun mu var?

ferhundebedo

Yeni Üye
Kuşumu dün sahiplendim, bugün bacağında bir sorun var gibi geldi, kuşumun enerjisi de yemesi de iyi sadece dışkısında problem gözlemledim yeni geldiği için stresten dolayı olduğunu düşünüyorum. Tünekte durabiliyor. Bacağında gerçekten bir sorun var mı? Varsa normal hayat akışını şu an ve gelecekte etkiler mi? Dışkısı ne kadar sürede toparlanır, ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.31.06.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.31.06.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 11
  • WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.31.06 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.31.06 (1).jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 7

Kuşumun bir bacağında sorun mu var?

Merhabalar hayırlı olsun. Yuvalıktayken yaşanılan sorunlardan kaynaklı bir bozukluk sorun olmaz. Şuan için bir sağlık sorunu değil. Bu şekilde bacağı kaynamış. Yuvalık zemini kaynaklı, dişilerin yavru bakımı kaynaklı veya düşme etme kaynaklı sorunlardır.

Ronay

Site Kurucusu
Merhabalar hayırlı olsun. Yuvalıktayken yaşanılan sorunlardan kaynaklı bir bozukluk sorun olmaz. Şuan için bir sağlık sorunu değil. Bu şekilde bacağı kaynamış. Yuvalık zemini kaynaklı, dişilerin yavru bakımı kaynaklı veya düşme etme kaynaklı sorunlardır.

Çözüm