Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl...

Dikkat Muhabbetkuslari.org Ailesine Saldırılar ve Diğer Forumlar Hakkında …

Sadece site yönetiminden gelebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ronay

Site Kurucusu
Katılım
23 Şub 2023
Mesajlar
1,738
Çözümler
114
Muhabbetkuslari.org Ailesi olarak herkese selamlar

Bir çok kişinin bildiği üzeri bir forum kurup ismini verip butonuna kadar tasarladım. Bunla google en üst sıralara oturttuğum mu? Bilmeyen yoktur.

Bu foruma bu kadar emek vermemdeki amaç insanlara yardım etmek bilgi paylaşım olsun insanlar yarar sağlanır hayvanları ile sağlıklı mutlu hobi geçirsindi. Bütün günün yorgunluğunu sohbet ortamında atsın. Kafası dağılsın eğlensin ve bilgi sahibi olsun amaçlıydı.

Daha sonra ise bana yoldaşlık yapan insan ürün satmak istediğini kendini petshop açmak istediğini söyledi. Bunun insanlara daha ucuza ve daha hızlı ürün yollamak içinse sorun olmayacağını destek vereceğimi söyledim ki kendine tasarladığı site fikrinden kullanacağı scripte kadar yardımcı oldum. Zaman geçtikçe ise bu durumun farklılaştığını insanlara elinde olanın iyi olduğu olmayanın kötü olduğunu söylemesi, sonra ki hafta elinde ürün tükenip farklı ürün gelince onun daha iyi olduğunu söylemesi garip gelmeye başladı. Forumda şikayetler artmaya devam etti. Hasta hayvanlara ilaç veya vitamin önerisi önemliyken sadece besleme maması satmak için önermeler ardında forum dışında bir grup vb kurup forumda iş çevirdiklerini insanlara ürün dayatmaları yaptıklarını gördüm. Bunlar benim için son noktaydı ve ayrıldım. Bir çok olay yaşandı kimisi benim abartışlarım kimisi onun tatsız şeyler…

Ardında gelen istekler vb sonunda bir forum sitesi açma kararı aldım. Hiç bir ticaret ve reklam olmayacağına söz vererek. Tabiki bu insanlar durur mu durmazlar. Forum sitemin pop-up vb saldırarak çökelteceklerini veya sitemde özel mesajla kendi ürünleri satmaya çalışacaklarını beni sabote edeceklerini söylemişler sağda solda sen eğilme dik dur hak yolunu bulur derler. Bizim böyle şeylere ihtiyacımız yok. Kendi kurduğum forumu teslim edip çıkmış girmem diye söz verip durmuş bir insanım… ki

Bu sözü veren karakter sorunu yaşayanlar ise bunu tutmayıp bütün gün forumda gezip halen konu başlığı çalmaktalar.

Kendilerince organize olup tüm forumlarda sahte üyelikler dolaşıp zekilik yaptıklarını düşünüyorlar arkadaşım yaşınızdan başınızdanda mı? Utanmıyorsunuz…

Gelelim diğer sitelere onlar ise web archive eski kapanmış sitelerin konularını birebir kopyalıyorlar. Alt yapı desen sıfır bilgi desen yok…


Böyle bir durumda düzgün bir kadro ile bu forumu kurduk hiç bir zaman reklam olmayacak. Ürün satışı olmayacak. Konu çalma olmayacak şuan bu karakter sahibi olmayanların yaptığı gibi forumun içinde dolaşıp başlıkları çalma vs tenezzül etmeyeceğiz….

Amacımız saygı sevgi çerçevesinde bir aile oluşturmak…
 

CemaL TANIŞ

Onursal Üye
Katılım
25 Şub 2023
Mesajlar
11
Ronay herşeyden önce dik bir duruş gösterip sıfırdan başlamak en önemlisi sen bunu yaptın ve başarıda devamında gelecektir buna herkes şahit olacak yeterki duruşunu çizgini bozma yoluna devam et.
Biz geçmişte nasıl sıfırdan gelip en tepeye çıktıysak yine yaparız.
İnsalara hatırlatmakta fayda var burası MUHABBETKUSLARI.ORG ilk tanındıkları çevre yaptıkları ilk adımı attıkları dost kazandıkları bir platform bunu kimse aklından çıkarmasın.
Kimseyi kırmak üzmek yıpratmak istemiyorum kimsede benim kardeşimi üzmesin kırmasın yormasın. İsim vermek istemiyorum ABİ dediğim aynı sofrayı paylaştığım zamanında emek verip birşeyler yaptığımız kişiden ki hala sevgi saygı içerisinde görüştüğüm kişinin bu siteye zarar vermek istediğini aklımdan geçirmek istemiyorum. Bu konu uzamasın herkes kendi sitesinde yoluna devam etsin. NE OLDUM DEĞİL NE OLUCAM DESİN.

Saldırı yapmak hoş bir davranış değil daha tasarım işine dün başlamış insanların çocukça hareketler içerisinde olması sadece komiğime gidiyor. BENİ ZORLAMAYIN SİTENİZDEN OLMAYIN OTURUN OTURDUĞUNUZ YERE.

ABİ beni tanıyorsun yanındakilere söyle uslu dursunlar beni uğraştırmasınlar ronaydan uzak dursunlar.
arcive kullanıp bilgileri aldıkları tüm içerikler şahsıma ait bu işi uzatırsanız olay çok farklı mecralara taşınır yılların dostluğu mahkemelerde düşmanlığa dönmesin.
HERKES KENDİ YOLUNDA YÜRÜSÜN.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...