Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna 👆tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl.🔥

Duyuru Muhabbetkuslari.org Yol Haritası

Yönetimden Duyuru!

Ronay

Site Kurucusu
Katılım
23 Şub 2023
Mesajlar
1,510
Çözümler
86
Muhabbetkuslari.org Yol Haritası

Muhabbetkuslari.org 2023 tekrar yayın hayatına başlamış bir sitedir. Amacımız bilgi, paylaşım yayma hobiye keyif katma ve heyecan getirmedir. Bunun yanı sıra sadece kuş severlerden maddi gelir amaçlı forum sitelerine karşı tepki amaçlı kurulmuştur. Forumda satış, ticaret her zaman yasaktır. Forumdan hiç bir gelir elde edilmez. Satış vb yasaktır. TC. DEVLETİMİZİN tüm yasalarına uygun şekilde hareket edecek bir forum sitesidir.

Forum siteleri artık google yeni güncellemeleri ile görünürlüğü, aramalarda yukarı çıkmaları eski sitelere göre daha zorlaşmıştır. Sitemiz daha 1 yaşını bile doldurmamış aylık 40-90 bin arası gösterim şimdiden almaktadır. Forum sitemize bu ailenin diğer insanlarında görmesi google da yükselmesi zaman gerektiği bilinciyle sabırla hareket edeceğiz.

Amacımız kısa sürede bir numaraya oturmadır. Çok çabuk bir yükselişle ilk 5 arasına şimdiden girmiş bulunmaktayız. Zaman içindeki çalışmalarla 1. sıraya geçeceğinden eminiz. Amacı ticaret olan ve insanlara saygısı olamayan. Sağdan soldan toplanan bilinçsiz ve insanlara kötü davranan ekiplerle yönetilen forumlara, alternatif olacak amacı saygı sevgi çerçevesinde olan bir forum ailesiyiz.

Yakın zamanında yapılacaklar;
  • Forum da kendin yap sistem paylaşımlarla evlerde yapabileceğiniz paylaşımlar yapacağız.
  • Yarışmalar çok yakında başlayacaklar.
  • Veteriner Röportajları
  • Birbirinden kaliteli makaleler

yayına sokacağız.... Bu aile saygı, sevgi, bilgi ve ticaret olmayan bir forum sitesidir. Destekleriniz bizim için önemlidir.