Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl...

Soru Ucamama

capkinn

Yeni Üye
Merhaba bir tane muhabet kusu geldi bana ucamiyor kanatlarını yerde ziplarken oynatiyor diğer kuslar uçunca kanatlari titriyor ishali var birazda

Soru Ucamama

Bunu veriyorum 20231211_001945.jpg

İpek..s

Moderator
Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Kuşunuzun videosunu ve güncel dışkı resmini görebilirmiyiz temiz peçete üzerinde olacak şekilde

Taha

Moderator
Video görünmüyor

İpek..s

Moderator
Videoyu aynı konuya ekliyor diğer konuyu siliyorum bilginiz olsun
Aynı kuş ile ilgili konuda tek bir yerden devam edebilirsiniz diğer türlü karışıklık olabiliyor ☺️
Uzun zamandır ucamadigi için kanatları tutulmuş gibi duruyor
Uçmaya zorlayarak yormayın kondisyon eksikliğinden kaynaklanan bir durumda olabilir takviye olarak b VİTAMİNİ verebilirsiniz

capkinn

Yeni Üye
Evdeki kuslar uçurumu. için onların yanına gitmek istiyor feci şekilde ısırdı için elime alamıyorum 1 haftadır bende ısırması azaldı elime gelince isirmayi bıraktı gibi kusu eldivenle ellerine aldıkları için sanırım korkmuş baya ürkek isal için prömiyeri verdim ama halla devam ediyor gibi

capkinn

Yeni Üye
Videoyu aynı konuya ekliyor diğer konuyu siliyorum bilginiz olsun
Aynı kuş ile ilgili konuda tek bir yerden devam edebilirsiniz diğer türlü karışıklık olabiliyor ☺️
Uzun zamandır ucamadigi için kanatları tutulmuş gibi duruyor
Uçmaya zorlayarak yormayın kondisyon eksikliğinden kaynaklanan bir durumda olabilir takviye olarak b VİTAMİNİ verebilirsiniz
İshal için ne önerirsiniz peki

İpek..s

Moderator
Kuşunuz kum tüketiyor mu? Probiyotik desteği sağlayabilirsiniz entrobac ,dizayn256 olabilir iki konuyuda incelemenizi tavsiye ederim